субота, 12 листопада 2011 03:11

Ірландія громить Естонію: результати перших матчів плей-офф відбору Євро-2012

У першому стиковому матчі за право поїхати на Євро-2012 футболісти збірної Ірландії розгромили спортсменів з Естонії з рахунком 4:0, повідомляється на сайті УЄФА.

Голи в матчі, який проходив у Таллінні, забили Ендрюс на 13-й хвилині, Уолтерс на 67-й, Роббі Кін на 71-й і він же на 88-й хвилині оформив пенальті у ворота естонців.

В інших стикових матчах п'ятниці Хорватія на виїзді здобула розгромну перемогу над Туреччиною з рахунком 3:0, Чехія вдома обіграла Чорногорію з рахунком 2:0, а гра збірної Боснії та Герцеговини з командою Португалії на стадіоні "Білино поле" в місті Зеніца закінчилася нульовою нічиєю .

Стикові матчі-відповіді відбіркового туру Євро-2012 пройдуть 15 листопада, а жеребкування фінального етапу відбудеться 2 грудня в Києві, повідомляє Лента.

Євро-2012

Кваліфікація

Плей-офф

Перші матчі

Боснія і Герцеговина - Португалія - 0:0 (0:0, 0:0)

Туреччина - Хорватія - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Оліч (2), 0:2 - Манджукіч (32), 0:3 - Чорлука (51).

Чехія - Чорногорія - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Піларж (63), 2:0 - Сівок (90).

Естонія - Ірландія - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - Ендрюс (13), 0:2 - Уолтерс (67), 0:3 - Роб. Кін (71), 0:4 - Роб. Кін (88, пенальті).

Вилучення: Степанов, 34, Пійроя, 76 (обидва - Естонія).

Зараз ви читаєте новину «Ірландія громить Естонію: результати перших матчів плей-офф відбору Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua