пʼятниця, 31 серпня 2012 22:44

"Говерла" перемогла вперше в сезоні

Команда Олександра Севідова набрала перші очки у прем'єр-лізі ФОТО: fcgoverla.uz.ua

Ужгородська "Говерла" здобула першу перемогу в українській прем'єр-ліги в новому сезоні, здолавши у матчі восьмого туру української прем'єр-ліги сімферопольську "Таврію" з рахунком 2:1.

Вже на 13-й хвилині зустрічі Одонкор навісив штрафний, Трухін скинув м'яч на Міщенка, який ударом в дотик розстріляв ворота голкіпера "Таврії" Кахрімана. У середині першого тайму Одонкор прийняв м'яч на підступах до штрафного і відмінним ударом вразив ворота гостей.

"Таврії" вдався лише гол престижу на п'ятій доданій хвилині матчу, коли після передачі з глибини поля Калиниченко в падінні зумів переправити м'яч у ворота.

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

Говерла (Ужгород) - Таврія (Сімферополь) - 2:1

Голи: Міщенко, 13 (1:0); Одонкор, 36 (2:0); Калиниченко, 90+5 (2:1).

"Говерла": Бабенко Д.; Бордіян; Єлісєєв Є.; Малішич; Макаренко Є.; Трухін; Печонкін (Микуляк, 85); Міщенко О. (Тодоров, 76); Едігарян; Балафас; Одонкор (Мелікян, 88)

"Таврія": Кахріман; Дос Сантос; Єзерський; Любічич; Путраш; Калиниченко; Гомес; Свенссон; Назаренко; Шиндер (Фещук, 25); Габовда (Гуменюк О., 46)

Попередження: немає - Любічич, 38; Путраш, 47.

Зараз ви читаєте новину «"Говерла" перемогла вперше в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua