четвер, 14 лютого 2013 20:50

Гонку на 20 км на чемпіонаті світу з біатлону виграв Мартен Фуркад

Мартен Фуркад Фото: AFP

У чеському Нове-Место триває чемпіонат світу з біатлону.

У четвер пройшла індивідуальна гонка на 20 км у чоловіків. Перемогу здобув француз Мартен Фуркад, срібну медаль завоював американець Тім Бурк, а бронзову - швед Фредерік Ліндстрем.

Кращим з українців став Андрій Дериземля, він зайняв 17-е місце. Сергій Седнєв фінішував з 43-м результатом.

Біатлон. Чемпіонат світу. Естафета. Чоловіки. 20 км. Чехія, Нове-Место:

1. Мартен Фуркад (Франція) - 49.43,0 - 1.

2. Тім Бурк (США) - +23,5 - 1.

3. Фредерік Ліндстрем (Швеція) - + 33,7 - 1

... 17. Андрій Дериземля (0 +1 +0 +0) +2:34.1

47. Артем Прима (0 +0 +0 +2) +4:56.7

49. Сергій Седнєв (1 +0 +0 +2) +5:05.7

60. Олександр Біланенко (1 +1 +0 +0)

Зараз ви читаєте новину «Гонку на 20 км на чемпіонаті світу з біатлону виграв Мартен Фуркад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua