неділя, 13 липня 2014 01:11

Спецтема: Кубок світу-2014: на землі Пеле та Роналдо

Голландія перемогла Бразилію у матчі за "бронзу"

dailymail.co.uk

Збірна Нідерландів з футболу стала бронзовим призером чемпіонату світу у Бразилії.

У матчі за третє місце підопічні Луї ван Гала здобули перемогу над командою Бразилії. Зустріч завершилася з рахунком 3:0.

На третій хвилині у ворота господарів чемпіонату був призначений пенальті, який реалізував нападаючий Робін ван Персі. На 17-й хвилині другий точний удар по воротах Жуліо Сезара завдав захисник Дейлі Блінд. Остаточний рахунок на першій доданій хвилині другого тайму встановив півзахисник Жоржиньо Війнальдум.

Збірна Нідерландів вперше зайняла третє місце на чемпіонаті світу. До цього європейці тричі брали участь у фіналах мундіалю. Для п'ятикратних чемпіонів світу це друге четверте місце в історії.

У фінальному матчі чемпіонату світу зустрінуться збірні Німеччини і Аргентини. Зустріч відбудеться 13 липня на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро. Початок поєдинку заплановано на 22:00, повідомляє "Лента".

Кубок світу-2014

Матч за 3-е місце

Бразилія - Голландія 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 3, пенальті ван Персі, 0:2 - 16 Блінд, 0:3 - 90 Війнальдум.

Бразилія - Жуліо Сезар, Майкон, Сілва, Давід Луїз, Максвелл, Пауліньо (Ернанес, 57), Л. Густаво (Фернандіньо, 46), Вілліан, Оскар, Рамірес (Халк, 73), Жо.

Голландія - Сілессен (Ворм, 90), де Врей, Влар, Блінд (Янмат, 70), Кюйт, Війнальдум, Класі (Велтман, 90), Мартінс Інді, де Гузман, ван Персі, Роббен.

Попередження: Сілва (2), Роббен (9), де Гузман (36), Фернандіньо (54), Оскар (68).

Зараз ви читаєте новину «Голландія перемогла Бразилію у матчі за "бронзу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua