неділя, 03 грудня 2017 16:51

Голкіпер "Беневенто" на 95-й хвилині зіпсував Гаттузо дебют в "Мілані"

"Мілан" не зміг перемогти в дебютному матчі Гаттузо-тренера. Фото: google.com.ua

"Мілан" зіграв унічию в виїзному матчі з "Беневенто" в 15-му турі Серії А. Зустріч на стадіоні "Чіро Вігоріто" завершилася з рахунком 2:2. Россонері провели першу гру під керівництвом головного тренера Дженнаро Гаттузо.

В кінці першого тайму Джакомо Бонавентура вивів міланців вперед. Однак на 50-й хвилині Георге Пушкаш зрівняв рахунок. Незабаром Нікола Калініч забив другий гол россонері.

На 75-й хвилині гості залишилися вдесятьох через вилучення Алессіо Романьйолі, і на 95-й хвилині господарі скористалися чисельною перевагою - голкіпер Альберто Бриньолі прибіг у чужий штрафний і забив рятівний гол.

"Мілан", маючи 21 пункт, посідає сьоме місце в Серії А. "Беневенто", який замикає турнірну таблицю, перервав серію з 14 поспіль поразок і набрав свій перший бал в історії вищого дивізіону Італії.

Зараз ви читаєте новину «Голкіпер "Беневенто" на 95-й хвилині зіпсував Гаттузо дебют в "Мілані"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua