четвер, 05 травня 2011 11:23

Георгій Зантарая став кращим спортсменом квітня в Україні

Переможець цьогорічного чемпіонату Європи з дзюдо в ваговій категорії до 60 кг Георгій Зантарая визнаний Національним олімпійським комітетом найкращим спортсменом України в квітні.

Про це визнання досягнень спортсмена повідомив офіційний сайт НОК,

Здобувши на татамі Стамбула індивідуальне "золото" та звання найкращого дзюдоїста турніру, Зантарая доповнив свій медальний доробок на чемпіонаті Старого світу золотою нагородою командної першості, яку виборов разом із партнерами по збірній.

Лауреатом традиційної нагороди НОК Георгій стає вже вдруге в кар'єрі: уперше титул найкращого спортсмена місяця був присуджений йому в серпні 2009 року, коли він тріумфував на чемпіонаті світу.

Особистий наставник Георгія Віталій Дуброва отримав від НОК визнання найкращого тренера квітня.

Нагадаємо, що НОК України з листопада 2005 року щомісяця визначає найкращого спортсмена, а починаючи з січня 2007 року вшановує і найкращого тренера.

Зараз ви читаєте новину «Георгій Зантарая став кращим спортсменом квітня в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua