пʼятниця, 23 квітня 2010 10:38

Зантарая залишився без медалі на ЧЄ з дзюдо

Найсильніший український дзюдоїст, чемпіон світу Георгій Зантарая, отримавши травму у чвертьфінальній сутичці чемпіонату Європи у Відні (Австрія), не зміг пробитися в півфінал, а потім поступився і в поєдинку втішного турніру. Підсумкове місце українця - сьоме.

У змаганнях до 66 кг. у чоловіків Сергій Плієв відразу ж поступився угорцеві Міклошу Унгварі. У жінок наша Тетяна Луснікова (48 кг) програла на старті Валентині Москатт з Італії. Марія Буйок у вазі до 52 кг. у першій сутичці виявився слабшою за Марін Крає. (Німеччина).