субота, 20 травня 2017 21:47

Футболіст "Дніпра" забив красень-гол

"Дніпро" наблизився до рятівного 10-го місця на відстань в два бали

Сьогодні, 20 травня, матчем "Сталь" – "Дніпро" продовжився черговий тур української прем'єр-ліги.

Поєдинок на "Метеорі" розпочався з атак "Дніпра", який вже на 14-й хвилині міг забивати двічі, але номінальним гостям не вистачило майстерності.

Далі дніпряни продовжували володіти перевагою, а у "Сталі" практично нічого не виходило. Логічним підсумком першої половини зустрічі став гол забитий Баланюком, на 41-й хвилині.

З початком другої половини гри наставник "сталеварів" провів потрійну заміну, що помітно пожвавило гру його підопічних. "Сталь" щільно притиснула "Дніпро" до своїх воріт, які весь другий тайм практично і не думали про вихід в атаку.

Проте володіючи тотальною перевагою по ходу другого тайму, господарі так і не зуміли забити гол, програвши з рахунком 0:1.

"Сталь" – "Дніпро" – 0:1

Гол: Баланюк, 41

Тур продовжиться завтра 4 матчами: "Карпати" - "Ворскла" (14:00), "Шахтар" - "Олімпік" (17:00), "Динамо" - "Зоря" (19:30), "Олександрія" - "Чорноморець" (19:30).

Зараз ви читаєте новину «Футболіст "Дніпра" забив красень-гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua