вівторок, 03 січня 2012 10:18

"Фулхем" дотиснув "Арсенал", Крауч обіграв "Блекберн"

В Англії відбувся ряд матчів 20-го туру прем'єр-ліги.

Лондонський "Челсі" ледь не втратив перемогу над "Вулверхемптоном" незадовго до фінального свистка - синіх врятував точний удар Френка Лемпарда.

В інших матчах "Суонсі Сіті" відсвяткував перемогу в Бірмінгемі, "Норвіч" добився вольової перемоги над "Куїнз Парк Рейнджерс", а дубль Пітера Крауча дозволив "Сток Сіті" обіграти "Блекберн".

У свою чергу "Фулхем" вирвав перемогу в "Арсенала". Зустріч завершилася з рахунком 2:1. Перший гол у матчі був забитий на 21-й хвилині - відзначився Лоран Косельні. Відігратися господарям вдалося аж на 85-й хвилині завдяки голу Стіва Сідвелла.

Варто зазначити, що до моменту, коли рахунок став рівним, "Арсенал" вже перебував у меншості: на 78-й хвилині Йохан Джуру отримав другу жовту картку і був змушений залишити поле. Вирішальний гол "Фулхем" забив в доданий час - гол на рахунку Боббі Замори.