четвер, 06 вересня 2007 19:10

Фрейре виграє два етапи "Вуельти" поспіль

Іспанський гонщик "Рабобанка" Оскар Фрейре в середу виграв п"ятий етап престижної велобагатоденки Вуельта, повідомляє Євроспорт.

Іспанський велосипедист подолав 155 кілометрів складного гірського етапу між містами Каньяс де Оніс і Рейноса за 4 години 7 хвилин 51 секунду.

Разом з переможцем фінішну фініш перетнула велика група гонщиків, в числі яких були лідер загального заліку Володимир Єфімкін з Caisse D"Epargne і Денис Меньшов з Рабобанка, що займає друге місце в генеральній класифікації.

В четвер гонщикам треба було проїхати 195 км. шостого етапу між містами Рейноса і Логроньо. Фрейре виграв і цей етап. Іспанець переміг вже на трьох етапах престижної багатоденки.

Єфімкін і Меньшов все ще лідирують у загальному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Фрейре виграє два етапи "Вуельти" поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua