Франція стала другим фіналістом Ліги націй

Карім Бензема виступає за "Реал" понад десять років Фото: Reuters

Збірна Франції стала фіналістом Ліги націй.

У півфіналі команда Дідьє Дешема перемогла Бельгію - 3:2.

Перший тайм завершився перемогою бельгійців - 2:0. Голи на свій рахунок записали Яннік Феррейра-Карраско і Ромелу Лукаку.

Після перерви спочатку відзначився Карім Бензема, а потім Кіліан Мбаппе реалізував пенальті.

У кінці матчу Лукаку забив свій другий м'яч, але взяття воріт було скасовано через офсайд. А перемогу команді Дешама приніс гол Тео Ернандеса на 90-й хв. гри.

В іншому півфіналі Італія програла Іспанії - 1:2. У фіналі іспанці зіграють проти Франції. Матч відбудеться 10 жовтня. Початок гри о 21:45. У матчі за третє місце зіграють Італія та Бельгія.

Зараз ви читаєте новину «Франція стала другим фіналістом Ліги націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua