субота, 28 липня 2012 16:30

Формула-1. Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини

Пілоти McLaren Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію одинадцятого етапу чемпіонату Формули-1 в Угорщині. Для британця це третій поул у нинішньому сезоні і 22-й у кар'єрі. Раніше у 2012 році він вигравав також кваліфікацію двох стартових етапів першості, в Австралії та Малайзії. Слідом за ним будуть стартувати Роман Грожан (Lotus) і Себастьян Феттель (Red Bull Racing).

Для Грожана друге місце у кваліфікації - кращий результат у кар'єрі і кращий результат для пілотів Lotus у нинішньому сезоні. Француз усьоме випередив у кваліфікації свого напарника по Lotus чемпіона світу 2007 року Кімі Райкконена. Фінн у свою чергу кваліфікувався п'ятим. Четвертим гонку розпочне Дженсон Баттон з McLaren - напарникові по команді він програв більше півсекунди.

У десятку найсильніших також потрапили обидва пілоти Ferrari: Фернандо Алонсо і Феліпе Масса почнуть гонку з шостої та сьомої позицій. Крім того, уперше у сезоні у топ-10 пробилися обидва пілоти Williams.

Марк Веббер, який займає в особистому заліку чемпіонату друге місце після десяти гонок, не пробився у фінальний сегмент кваліфікації і буде стартувати з одинадцятого місця. Не змогли потрапити у десятку і пілоти Mercedes AMG. Ніко Росберг показав 13-й результат, а Міхаель Шумахер залишився 17-м.

Гонка розпочнеться о 15:00 за київським часом в неділю, повідомляє "Motor.ru".

24. Нараїн Картікеян (HRT) +5.225

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua