субота, 21 липня 2012 16:55

Алонсо виграв дощову кваліфікацію Формули-1 у Німеччині
6

Алонсо на чотири десятих секунди випередив Феттеля та Веббера

Дворазовий чемпіон світу Формули-1 Фернандо Алонсо завоював поул-позицію на Гран-прі Німеччини - для спортсмена з Ов'єдо ця перемога стала другою виграною кваліфікацією поспіль. На мокрій трасі "Хоккенхаймринг" пілот Ferrari на чотири десятих секунди випередив гонщиків Red Bull Себастьяна Феттеля і Марка Веббера.

Іспанець утримував перший рядок ще до своєї фінальної спроби, проте все ж завершив кого, поліпшивши час. Четвертим став Міхаель Шумахер на Mercedes W03, а першу п'ятірку замкнув Ніко Хюлькенберг за кермом Force India.

Перший сегмент кваліфікації пройшов на сухому асфальті, але в перерві між заїздами над автодромом пішов дощ, змусивши пілотів поставити проміжну гуму. У другій частині кращим був Льюіс Хемілтон на McLaren: британець перевершив результат Міхаеля Шумахера, став другим, на 0,7 секунди. Тим не менш, у третьому сегменті британець не зміг повторити це досягнення - в підсумковому протоколі Хемілтон виявився восьмим. Партнер Льюїса Дженсон Баттон зайняв сьому позицію.

Перед фінальною частиною кваліфікації опади посилилися - це змусило деяких пілотів поскаржитися на відсутність зчеплення з трасою. Тим не менш, дирекція гонки прийняла рішення не відкладати заїзд: в результаті учасники третього сегмента проїхали свої спроби на гумі для сильного дощу.

Гонка Формули-1 на автодромі "Хоккенхаймринг" відбудеться в неділю, 22 липня, в 15:00 за київським часом. На старті цього заїзду три гонщики втратять по п'ять місць за позапланову зміну коробки передач: серед покараних Марк Веббер, Ніко Росберг і Роман Грожан, повідомляє "Motor.ru".

24. Нараїн Картікеян (HRT) - 1:20.230

Зараз ви читаєте новину «Алонсо виграв дощову кваліфікацію Формули-1 у Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua