понеділок, 19 листопада 2012 09:13

Формула-1. Хемілтон випередив Феттеля і виграв Гран-Прі США

Хемілтон здобув 21-шу перемогу в кар'єрі. Фото: f1news.ru

18 листопада, в Остіні (США) на автодромі "Траса Америк" на 19-му етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-Прі США завершилася гонка.

Чемпіон 2008 року 27-річний британський пілот McLaren Льюїс Хемілтон здобув 21-ту перемогу у своїй кар'єрі та четверту в сезоні. Другим фінішував чинний чемпіон світу, лідер загального заліку поточного сезону 25-річний німецький гонщик Red Bull Себастьян Феттель, піднявшись в 46-й раз в кар'єрі на подіум. Третім призером став дворазовий чемпіон світу 31-річний іспанець Фернандо Алонсо за кермом Ferrari, для якого цей подіум став вже 85-м в кар'єрі.

Відрив лідера загального заліку Себастьяна Феттеля від його головного суперника в боротьбі за чемпіонський титул Фернандо Алонсо (Ferrari) збільшився до 13 очок. Таким чином, доля титулу вирішиться на заключному етапі чемпіонату світу "Формули-1" сезону 2012 року, який повинен пройти з 23 по 25 листопада на автодромі "Інтерлагос" в Сан-Паулу (Бразилія).

А Кубок конструкторів уже знайшов своїх володарів достроково - третій рік поспіль ним стала команда Red Bull Racing. Після 19-ти етапів Red Bull на 73 очки випереджає Ferrari, у якої за одну гонку до кінця чемпіонату вже не залишилося шансів на перемогу в командному заліку.

Формула-1. 19-й етап. Гран-Прі США. Гонка. 18 листопада.

22. Нараїн Картікеян (HRT) - + 2 кола

Краще коло: Себастьян Феттель (Red Bull Racing) - 1:39.347 (56 коло)

Не фінішували:

Марк Веббер (Red Bull Racing) - 18-й коло (генератор)

Жан-Ерік Верн (Scuderia Toro Rosso) - 15-й коло (прокол)