неділя, 18 листопада 2012 11:56

Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі США
5

Чинний чемпіон світу Себастьян Феттель завоював поул-позицію на новій трасі Формули-1 в Техасі. У кваліфікації Гран-прі США пілот Red Bull перевершив Льюїса Хемілтона і Марка Веббера, причому останній поступився партнерові по команді більш, ніж напівсекунди.

Лідируючу п'ятірку замкнули пілоти Lotus Роман Грожан і Кімі Райкконен. Тим не менше, Грожану доведеться стартувати дев'ятим, так як після третьої частини вільних заїздів на машині француза замінили коробку передач.

Семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер показав шостий результат, а слідом за ним розташувався Феліпе Масса на Ferrari. Єдиний суперник Феттеля в боротьбі за чемпіонський титул 2012 Фернандо Алонсо залишився дев'ятим, але штраф Грожана перемістить іспанця на восьму сходинку.

Гонщик McLaren Дженсон Баттон не зміг пройти у фінальний сегмент кваліфікації через технічні проблеми: під час заїзду британець повідомив по радіо своєму інженеру, що болід втратив потужність. У генеральній класифікації Баттон залишився 12-м.

Гран-прі США в Остіні, штат Техас, стартує 18 листопада о 21:00 за київським часом, повідомляє "Motor.ru".

24. Нараїн Картікеян (HRT) +7.083

Зараз ви читаєте новину «Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua