субота, 03 листопада 2012 16:29

Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі
5

Екс-чемпіон світу Формули-1 Льюїс Хемілтон посів поул-позицію на Гран-прі Абу-Дабі. Пілотові McLaren вистачило однієї спроби у фінальному сегменті кваліфікації, щоб гарантувати собі перше місце. Британець на 35 сотих секунди перевершив Марка Уеббера на Red Bull.

Лідер сезону Себастьян Феттель показав третій час: після закінчення швидкого кола гонщикові по радіо наказали зупинити болід RB8 на трасі.

Пастор Мальдонадо на Williams продемонстрував четвертий результат, залишивши позаду Кімі Райкконена, Дженсона Баттона і Фернандо Алонсо.

По ходу кваліфікації всі пілоти крім Жана-Еріка Верна використовувати м'які покришки Pirelli - француз віддав перевагу більш жорсткому комплекту. Гонка Формули-1 в Абу-Дабі відбудеться в неділю, 4 листопада: старт пройде о 15:00 за київським часом, повідомляє "Motor.ru"