субота, 06 листопада 2010 17:23

Фомін приніс "Зорі" перемогу над "Севастополем"

Завершився матч 16-го туру чемпіонату України з футболу, в якому луганська "Зоря" здобула виїздну перемогу над ПФК "Севастополь" з рахунком 1:0. Гол на рахунку Руслана Фоміна.

"Ми сьогодні боролися, особливо у другому таймі, - каже нападаючий. - Після перерви ми вийшли з особливим настроєм. Додали помітно і в швидкості і в русі. Думаю, що у нас у другій половині зустрічі стала виходити та гра, яку від нас вимагає тренерський склад.

У нас було сьогодні чимало моментів і "Севастополю" ми практично нічого не дали створити в другій 45-хвилинці. Головне те, що сьогодні ми виграли і набрали три очки у свою скарбничку." - підвів риску Фомін.

ПФК Севастополь - Зоря - 0:1

Гол: Фомін (85)

ПФК Севастополь: Сокоренко, Шевелюхін, Степанов, Левандовскі, Болохан, Култишев, Салхі, Поліщук (Ківа, 68), Ференчак, Нено (Бредун, 58), Плешаков (Шандрук, 70).

Зоря: Шуст, Єзерський, Микицей (Семененко, 75), Чайковський, Каменюка, Білий (Ковальов, 90), Полянський, Ємельянов, Картушов (Шевчук, 62), Лазарович, Фомін.

Попередження: Шандрук (81), Болохан (85) - Ємельянов (74), Фомін (74).

Прес-служба ФК "Зоря"
Зараз ви читаєте новину «Фомін приніс "Зорі" перемогу над "Севастополем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua