субота, 04 вересня 2021 18:02

Фінляндія вийшла на друге місце в нашій групі

На відміну від матчу з Україною Пуккі цього разу не забив. Фото: Reuters

Збірна Фінляндії з футболу перемогла сьогодні в домашньому матчі збірну Казахстану – 1:0 і вийшла на друге місце в групі. Єдиний гол забив Йоель Пог'янпало.

Гра пройшла з невеликою перевагою фінської команди, яка створила більше моментів, однак у першому таймі не змогла реалізувати жодного з них. Казахи гостро контратакували, але завдати бодай жодного результативного удару не змогли.

Натомість у другому таймі один із найактивніших фінських гравців Йоель Пог'янпало зумів завдати удару головою з-за меж карного майданчика. Голкіпер Шацький, який замінив дискваліфікованого Покатілова, до м'яча не дотягнувся – 1:0.

Після цієї перемоги збірна Фінляндії набрала 5 залікових балів після трьох матчів і випередила збірну України, в якої залишилося 4 бали після 4 матчів. На першому місці залишається збірна Франції, яка має 8 балів після 4 матчів.

Сьогодні в Києві збірні України і Франції зіграють між собою матч 5 туру. Початок – о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Фінляндія вийшла на друге місце в нашій групі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua