четвер, 30 вересня 2021 08:30

Фанстастичний Роналду та поразка чинного переможця: результати матчів другого туру Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду повернувся в "МЮ" влітку 2021 року. Фото: REUTERS

29 вересня відбулися матчі другого туру Ліги чемпіонів.

Чинний переможець турніру "Челсі" зазнав першої поразки у турнірі, а Кріштіану Роналду приніс "МЮ" важливу перемогу.

Gazeta.ua знайомить із їхніми результатами.

Чемпіон Росії "Зеніт" здобув розгромну перемогу над кривдником київського "Динамо" шведським "Мальме" -4:0.

В іншому матчі групи Н чинний переможець Ліги чемпіонів "Челсі" в гостях програв "Ювентусу" - 0:1. На початку другого тайму єдиний гол у матчі забив Федеріко К'єза.

Команда Руслана Малиновського здолала чемпіона Швейцарії "Янг Бойз" -1:0. Гол в середині другого тайму забив Маттео Пессіона. Український футболіст провів на полі 74 хв.

У іншому матчі групи F "Ман Юнайтед" взяв реваншу у "Вільярреала" за поразку у фіналі Ліги Європи. Манкуніанці перемогли завдяки голу Роналду в доданий до матчу час - 2:1.

У групі G "Вольфсбург" вдома розписав нічию із "Севільєю" -1:1, а "Зальцбург" виявився сильнішим за "Лілль" -2:1.

Київське "Динамо" в гостях було розгромлена "Баварією" - 0:5. А донецький "Шахтар" зіграв у нічию із "Інтером" -0:0.

Матчі наступного туру відбудуться 20 та 21 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «Фанстастичний Роналду та поразка чинного переможця: результати матчів другого туру Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua