понеділок, 16 квітня 2012 18:20

Дубль Шиндера приніс "Таврії" перемогу над "Чорноморцем"

Антон Шиндер нагадав про себе Блохіну ФОТО: football-ukraine.com

Сімферопольська "Таврія" обіграла одеський "Чорноморець" у матчі 27-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 2:0.

Команда Семена Альтмана вирвала перемогу у "моряків" завдяки двом точним ударам форварда "Таврії" Антона Шиндера в середині другого тайму.

На 62-й хвилині Буссаіді навісив з правого флангу, а Шиндер головою підсік м'яч у дальній кут воріт Безотосного.

Через три хвилини Аді після навісу Кубика з лівого флангу пробив у захисника "Чорноморця", який стояв на лінії воріт, від якого м'яч потрапив у Шиндера і залетів у сітку воріт.

Україна. Прем'єр-ліга

27-й тур

Таврія (Сімферополь) - Чорноморець (Одеса) - 2:0

Голи: 1:0 - Шиндер (62), 2:0 - Шиндер (68).

Таврія: Кахріман, Єзерський, Аделейе, Буссаіді, Калиниченко, Назаренко (Платон, 89), Гомес, Любічич, Шиндер (Фещук, 87), Кубик, Аді.

Чорноморець: Безотосний, Велозо (Донець, 59), Кутас, П. Ковальчук, Бергер, Лео Матос, К. Ковальчук (Балашов, 44), Бакай, Сетте, Рієра, Бурдужан.

Попередження: П. Ковальчук (21), Кубик (22), Рієра (44), Бакай (55), Назаренко (73), Бергер (80), Аделейе (82).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Шиндера приніс "Таврії" перемогу над "Чорноморцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua