середа, 11 квітня 2012 22:07

"Карпати" вибили "Чорноморець" з Кубка України

Олександр Гладкий забив перший гол "Карпат" ФОТО: footballtransfer.com.ua

Львівські "Карпати" здолали вдома одеський "Чорноморець" в матчі ? фіналу Кубка України з рахунком 2:1.

Львівська команда відкрила рахунок у матчі вже на дев'ятій хвилині після того, як Гладкий вдало замкнув фланговий навіс Кополовця.

На 70-й хвилині львів'яни подвоїли свою перевагу: Авелара вивели на ударну позицію в штрафний майданчик "Чорноморця", а захисник "Карпат" з дев'яти метрів відправив м'яч у ближній кут.

М'яч престижу у "Чорноморця" наприкінці зустрічі забив Бакай, якому ніхто із захисників "Карпат" не завадив головою розстріляти ворота Богатінова.

Примітно, що "моряки" догравали цей матч удев'ятьох: у другому таймі дві прямі червоні картки отримали півзахисники "Чорноморця" Кутас і Політило.

Україна. Кубок

чвертьфінал

Карпати (Львів) - Чорноморець (Одеса) - 2:1

Голи: Гладкий, 9 (1:0); Авелар, 71 (2:0); Бакай, 83 (2:1).

Попередження: Даушвілі, 16; Авелар, 76 - Політило, 20; Кутас, 44; Ковальчук, 53; Рієра, 61; Бергер, 69.

Вилучення: ні - Кутас, 58; Політило, 73.

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" вибили "Чорноморець" з Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua