вівторок, 16 березня 2021 09:09

Дубль Мессі допоміг "Барселоні" здобути розгромну перемогу

Ліонель Мессі всю кар'єру провів у "Барселоні". Фото: REUTERS

У 27-му турі чемпіонату Іспанії "Барселона" вдома розгромила "Уеску" - 4:1.

У 1-му таймі "Барселона" забила двічі завдяки точним ударам Ліонеля Мессі та Антуана Грізманна. У кінці тайму гості змогли відіграти 1 гол, реалізувавши пенальті.

Після перерви каталонці швидко забили 3-й гол, а в кінці матчу Мессі оформив дубль і зробив рахунок розгромним.

Матч став для Мессі 767-м у складі "Барселони". За цим показником аргентинець зрівнявся з Хаві Ернандесом.

Команда Рональда Кумана скористалася осічкою "Атлетико" і скоротила відставання від лідера чемпіонату до 4 очок.

21 березня "Барселона" зіграє з "Реалом Сосьєдад" на виїзді. Початок гри о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Мессі допоміг "Барселоні" здобути розгромну перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua