субота, 31 жовтня 2015 17:15

Дубль Коутінью, перша перемога Клоппа, меч Абрамовича над Моурінью: "Челсі" перед "Динамо" програв "Ліверпулю"
18

У матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги на стадіоні "Стемфорд Брідж" у Лондоні "Ліверпуль" виграв у "Челсі" з рахунком 3:1.

На 4-й хвилині сині вийшли вперед завдяки голу Раміреса. Червоним вдалося зрівняти рахунок в компенсований до першого тайму час завдяки точному удару Філіппе Коутінью. На 74-й хвилині гості вийшли вперед - Коутінью оформив дубль.

Остаточний результат встановив на 83-й хвилині Крістіан Бентеке, який вийшов на заміну.

"Ліверпуль" таким чином здобув першу перемогу в АПЛ під керівництвом Юргена Клоппа і піднявся на сьоме місце в таблиці.

"Челсі" з 11 очками під керівництвом Жозе Моурінью зазнав третьої поразки поспіль і розташовується на 15-му рядку. Не виключено, що такий результат може змусити господарів лондонського клубу вдатися до радикального варіанту: на гру проти "Динамо" аристократів може вивести вже інший тренер.

Англія - ​​Прем'єр-ліга. 11-й тур

Челсі (Лондон) - Ліверпуль (Ліверпуль) - 1:3

Голи: Рамірес, 4 (1:0); Коутінью, 45 + 3 (1:1); Коутінью, 74 (1:2); Бентеке, 83 (1:3).

Попередження: Мікел, 66 - Коутінью, 24; Лейва, 58; Джан, 65; Бентеке, 86.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Коутінью, перша перемога Клоппа, меч Абрамовича над Моурінью: "Челсі" перед "Динамо" програв "Ліверпулю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua