понеділок, 30 березня 2009 09:08

Дрогба допоміг своїй збірній розгромити суперника

Форвард збірної Кот-д`Івуара Дідьє Дрогба взяв участь в розгромі у відбірковому матчі чемпіонату світу-2010 над командою Малаві.

Зустріч завершилася з рахунком 5:0. Дрогба відзначився у матчі дублем. На 7-ій хвилині зустрічі Дрогба реалізував одинадцятиметровий удар, а на 28-ій хвилині матчу забив з гри.

Інші три голи забили: Ромарік (1-а хвилина матчу), Калу (60-а хвилина зустрічі) та Коне (71-а хвилина).

Довідка від "Gazeta.ua":

Дідьє Дрогба (фр. Didier Yves Drogba T bily, 11 березня 1978, Абіджан, Берег слонової кістки) - футболіст, нападник футбольного клубу "Челсі" та капітан збірної Кот-д"Івуара.

Особисті:

Кращий бомбардир Прем"єр-ліги: 2006-07 (20 м"ячів)

Кращий футболіст Африки 2005, 2006, 2007 років ("Золотий лев").

Учасник чемпіонату світу з футболу 2006 року

BBC, livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «Дрогба допоміг своїй збірній розгромити суперника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua