пʼятниця, 28 жовтня 2011 13:04

"Донбас" та "Сокіл" перемогли з різницею в одну шайбу

Донецький "Донбас" двічі ведучи в рахунку з різницею в три шайби, у підсумку переміг київський "Компаньйон-Нафтогаз" тільки в серії булітів.

Два періоди підопічні Олега Микульчика впевнено контролювали хід поєдинку, проте в завершальній 20-хвилинці кияни помітно додали, і зуміли зрівняти рахунок, тричі реалізувавши чисельну більшість.

Здавалося, що після такого повороту "Донбас" вже не оговтається, проте донеччани зуміли спочатку утримати свої ворота в овертаймі, а в серії післяматчевих кидків героєм став Роман Долгих.

Таким чином, "Донбас" зумів набрати два очки і опустився на третє місце, поступаючись один бал "Беркуту". Реванш вийшов непереконливим, нагадаємо, що в Донецьку "Компаньон" святкував перемогу з рахунком 3:1.

В іншому матчі четверга лідер чемпіонату "Сокіл" змусив трохи понервувати з "Харківськими акулами". Після першого періоду кияни програвали з різницею в дві шайби, після другого була нічия, але в третьому команда Годинюка закинула вирішальну шайбу і здобула 14-ту перемогу поспіль - 4:3.

ПХЛ

Регулярний чемпіонат

Компаньон-Нафтогаз (Київ) - Донбас (Донецьк) - 4:5 Б (0:1, 0:2, 4:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 01:02 Бондарєв (Долгих, Ісхаков) - біл., 0:1; 21:57 Нікульніков (Анікєєв, Страхов) - 0:2; 35:21 Р. Благой (Ісхаков) - 0:3; 44:14 Пономарьов (Єсаулов, Тітовець) - біл., 1:3; 52:32 Бондарєв (Куликов, Долгих) - 1:4; 55:40 Єсаулов (Пономарьов, Войцеховський) - біл., 2:4; 56:34 Чумак ( Шарітон, Самойленко) - 3:4; 57:54 Войцеховський (Єсаулов, Шарітон) - біл, 4:4.

Вирішальний булліт: Долгих.

Сокіл - Харківські Акули - 4:3 (0:2; 3:1; 1:0)

Шайби: 3:16 Мігулів (Медведєв, Вагін) - біл., 0:1; 15:34 Посєвін (Вагін, Большаков) - біл., 0:2; 21:27 Кириченко (Черненко) - 1:2; 21: 46 Касянчук (Ніколішин, Дроздов) - біл., 2:2; 23:28 Литвиненко (Катрич, Кириченко) - 3:2; 37:22 Секірко (Кобиков, Бусілко) - 3:3; 44:09 Харченко (Тимченко, Яковенко) - 4:3.

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" та "Сокіл" перемогли з різницею в одну шайбу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua