субота, 24 вересня 2011 10:23

Долгополов зіграє з Цонгою у півфіналі турніру ATP

Український тенісист Олександр Долгополов пішов до півфіналу тенісного турніру у французькому Метці.

У чвертьфіналі він пройшов бельгійця Ксав'є Малісса, який не зміг дограти матч через травму.

Тенісисти дограли перший сет, і перший гейм другого, коли матч був зупинений. У першій партії Долгополов впевнено переграв суперника з рахунком 6:3, а потім повів у рахунку у другій партії, вигравши очко на подачі бельгійця. Саме тоді Малісс відмовився від продовження поєдинку, таким чином, надаючи українцеві можливість достроково пройти в півфінал.

На цій стадії Долгополову належить зіграти з першим сіяним, 10-ю ракеткою світу Жо Вілфредом Тсонга.

Поки що цей сезон дуже успішний для нашого співвітчизника, це був вже восьмий його чвертьфінал. На даний момент він вже забезпечив собі 19-й рядок у новому рейтингу. У разі перемоги над французом Долгополов підніметься на 18-у позицію.

Леся Цуренко вийшла у півфінал турніру ITF з призовим фондом 25 000 $ у Тбілісі, Грузія.

У чвертьфінальному матчі киянка, посіяна під першим номером, впевнено переграла росіянку Ірину Хромачеву: 6-2 6-2.

За вихід у фінал Леся побореться з третьою ракеткою турніру американкою Джулією Коен.

Денис Молчанов став переможцем парних змагань на челленджері з призовим фондом 125 000 $ + H в Ташкенті.

У півфінальному матчі фінсько-український дует, посіяний під 4 номером, зломив опір білорусько-російської пари Ігнатік / Мацукевич: 7-6 (12) 7-6 (8).

У фіналі Хеліовара і Молчанов також у двох тайбрейках взяли гору над американсько-південно-африканською парою Фрутерро / Клаас (3): 7-6 (5) 7-6 (3).

Зараз ви читаєте новину «Долгополов зіграє з Цонгою у півфіналі турніру ATP». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua