середа, 09 жовтня 2013 18:08

Долгополов не зміг зупинити Надаля

Зустріч Долгополова і Надаля тривала 59 хвилин ФОТО: Reuters

Сьогодні, 9 жовтня, у Шанхаї (Китай) на турнірі AТР Shanghai Rolex Masters проходять матчі другого кола.

34-а ракетка світу, 24-річний український тенісист Олександр Долгополов не зміг зупинити першу ракетку світу, 27-річного іспанця Рафаеля Надаля (2). Матч, який тривав 59 хвилин, завершився перемогою іспанця з рахунком 6:3, 6:2.

Долгополов не зумів заробити жодного брейк-пойнта, а Надаль зробив три брейка. Українець сім разів подав навиліт і двічі помилився на подачі проти дев'яти ейсів та однієї подвійної помилки у суперника. Відсоток потрапляння першої подачі в іспанця склав 83%, в українця - 58% , реалізація першої подачі 82 і 75 відповідно. Це була четверта зустріч тенісистів і четверта перемога іспанця.

Долгополов залишає турнір, заробивши 45 рейтингових очок і $ 25.070 призових.

За вихід у чвертьфінал суперником Надаля буде аргентинець Карлос Берлок, який вибив з боротьби американця Джона Існера.

Теніс. AТР. Shanghai Rolex Masters. Шанхай (Китай). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 3.849.445. 56 учасників.