Середа, 04 червня 2008 20:09

До "Стяуа" застосовані серйозні штрафні санкції

Дисциплінарна комісія Федерації футболу Румунії зняла з бухарестського "Стяуа" і клужської "Університаті" відповідно сім і шість очок.

Таке покарання винесене за стимулювання клубом "Стяуа" "Університаті" в матчі з ЧФР, який все ж таки став чемпіоном Румунії. Власник "Стяуа" Джиджі Бекалі запропонував президенту "Університаті" Антону Добошу 1,7 мільйона євро за нічию або виграш. Рішенням комісії відносно обох керівників введена заборона займатися футбольною діяльністю і відвідувати стадіони протягом двох років, а також накладено штраф - по 86 100 доларів.

Крім того, замішані в цьому скандалі футболісти - Петре Марін ("Стяуа") і Джиджел Коман ("Університатя") - дискваліфіковані на шість місяців і оштрафовані на 77 500 доларів.

У підсумковій таблиці чемпіонату Румунії "Стяуа" зберегла друге місце, а клужська "Університатя" завершила чемпіонат на останній позиції.

"Спорт-Экспресс"
Зараз ви читаєте новину «До "Стяуа" застосовані серйозні штрафні санкції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі