субота, 16 квітня 2016 19:48

"Дніпро" вийшов на третє місце

Мирон Маркевич розтрощив свій колишній клуб

У матчі 22-го туру чемпіонату України "Дніпро" розгромив "Металіст". Поєдинок пройшов у суботу в Дніпропетровську і завершився з рахунком 5:0 на користь команди Мирона Маркевича, яка повернула собі третє місце у турнірній таблиці прем'єр-ліги.

У першому таймі рахунок відкрив Євген Шахов (32-а хвилина). Решта м'ячів влітали у сітку воріт "Металіста" у другому таймі: дублем відзначився костариканський півзахисник дніпрян Джон Руїс, по голу забили Валерій Лучкевич та Роман Зозуля (з пенальті).

Після цього матчу в активі "Дніпра" стало 43 очки - на два більше, ніж "Зоря", яка втратила очки.

"Дніпро" - "Металіст" - 5:0 (1:0)

Голи: Шахов (32), Руїс (65), Лучкевич (71), Зозуля (75, пен), Руїс (90+1)

Дніпро - Лаштувка, Піко, Адамюк, Чигринський, Сваток, Шахов (Лучкевич, 70), Безус (Ротань, 46), Політило, Гама, Руїс, Зозуля (Матеус, 75).

Металіст - Ільющенков, Зубейко, Каплієнко, Зотько, Соболь (Родич, 72), Третьяков, Касьянов (Рижук, 77), Корнєв, Харатін, Прийомов, Полянський.

Жовті картки: Піко (28), Ротань (59), Сваток (90+3) - Третьяков (25), Зотко (39), Полянський (73), Корнєв (88)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" вийшов на третє місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua