вівторок, 23 квітня 2019 11:09

"Дніпро" вийшов до півфіналу Ліги Європи

Гол Шахова виявився єдиним за два матчі

23 квітня 2015-го відбувся матч чвертьфіналу Ліги Європи між "Дніпром" і "Брюгге". Оскільки УЄФА не дозволяв тоді проводити матчі в Дніпрі, то гра відбулася у Києві. Перший матч між суперниками, що проходив у Бельгії, завершився нульовою нічиєю.

Загалом у розіграші бельгійці не програвали – мали 11 перемог і 4 нічиї. Тому підопічні Маркевича розпочали гру дуже обережно. За увесь перший тайм дніпряни створили півтора моменти за участю Коноплянки та Селезньова, але влучити у ворота не змогли.

У другій половині гри господарі поля активізувалися, але не настільки, щоб вийти вперед. Перший момент створили також гості, однак м'яч після удару їхнього форварда пролетів над поперечиною.

Гра котилася до додаткового часу, але її одним рухом змінив капітан "Дніпра" Руслан Ротань. Його блискучий пас в один дотик розрізав усю оборону бельгійців. Євген Шахов одним рухом прибрав захисника, а іншим відправив м'яч у дальній кут воріт "Брюгге" – 1:0.

Усі зусилля бельгійців в останні 8 хв. гри зрівняти рахунок ні до чого не призвели. "Дніпро" вийшов у півфінал.

Свій виступ у Лізі Європи "Дніпро" завершив у фіналі, де поступився переможцю іспанської "Севільї" – 2:3.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" вийшов до півфіналу Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua