неділя, 25 серпня 2013 21:40

"Дніпро" розгромив "Шахтар" у День шахтарів

Роман Зозуля оформив дубль і заробив пенальті у матчі проти "Дніпра" ФОТО: fcdnipro.ua

"Шахтар" зазнав першої поразки у поточному розіграші прем'єр-ліги України. Чемпіони в Дніпропетровську поступилися "Дніпру" з рахунком 1:3.

До перерви обидві команди демонстрували атакуючий футбол, проте рахунок відкрити не змогли. У дебюті другого тайму Роман Зозуля головою замкнув передачу Євгена Коноплянки і вивів "Дніпро" вперед. На 64-й хвилині Роман оформив дубль, скориставшись пасом Руслана Ротаня.

На 73-й хвилині у ворота "Шахтаря" був призначений пенальті. Євгену Селезньову довелося пробивати його двічі, і обидва рази він був точний - 3:0.

Вже в компенсований час Олександр Кучер врятував донеччан від розгрому, замкнувши навіс Даріо Срни, - 3:1, повідомляє "Чемпіонат".

Дніпро - Шахтар 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - 48 Зозуля, 2:0 - 63 Зозуля, 3:0 - 73, пенальті Селезньов, 3:1 - 90 Кучер.

Дніпро - Бойко, Стрінич, Чеберячко, Мазух, Федецький, Коноплянка, Канкава, Ротань (С. Кравченко, 87), Матеус, Зозуля (Шахов, 83), Селезньов (Кулаков, 79).

Шахтар - П'ятов, Срна, В. Шевчук, Кучер, Ракицький, Дуглас Коста (Фред, 73), Степаненко, Алекс Тейшейра, Тайсон, Луїс Адріано, Едуардо (Фернандо, 53).

Попередження: Канкава (24), Степаненко (24), Селезньов (33), Зозуля (44), Кучер (50), Федецький (50), Ракицький (62), Ротань (69), Тайсон (74), В. Шевчук (87).

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" розгромив "Шахтар" у День шахтарів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua