неділя, 25 серпня 2013 07:00

"Металіст" продовжує погоню за "Шахтарем"
14

Харківський "Металіст" продовжує йти по п'ятах за лідером чемпіонату України з футболу "Шахтарем".

У матчі 7-го туру в суботу підопічні Мирона Маркевича обіграли на своєму полі з рахунком 3:1 "Севастополь". У першому таймі у складі "Металіста" дублем відзначився головний голеадор команди Марко Девіч, а гості відповіли голом захисника Євгена Новака.

Крапку ж у матчі ударом з пенальті на 90-й хвилині поставив аргентинський форвард харків'ян Крістальдо.

Після цієї перемоги "Металіст" тимчасово очолив турнірну таблицю до закінчення недільного матчу між "Дніпром" і "Шахтарем".

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" продовжує погоню за "Шахтарем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua