четвер, 18 серпня 2011 23:38

"Дніпро" отримав три м'ячі від "Фулхема"

Лондонський "Фулхем" вдома розгромив дніпропетровський "Дніпро" у першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи з рахунком 3:0.

Підопічні Мартіна Йола протягом всього матчу виглядали симпатичніше за своїх суперників, однак забити перший гол у ворота "Дніпра" "дачникам" вдалося лише під кінець першого тайму. Бріггс вдало пройшов по лівому флангу, прострілив у штрафний майданчик гостей, де вчасно ногу підставив Хьюз - 1:0.

Ще два голи у ворота команди Хуанде Рамоса влетіли в схожому стилі - при потворних зональних помилках центральних захисників українського клубу.

На 43-й хвилині Сідвелл навісною передачею знайшов вільного у штрафному майданчику "Дніпра" Демпсі, який подвоїв рахунок, а відразу після перерви той же Демпсі без опіки завдав чарівного удару головою по воротах Лаштувки після розіграшу кутового у "Фулхема" - 3:0, пише "Чемпионат.com".

Ліга Європи. Плей-офф

Перший матч

"Фулхем" (Лондон, Англія) - "Дніпро" (Дніпропетровськ, Україна) - 3:0

Голи: Хьюз, 38, Демпсі, 43, 49

ФУЛХЕМ: Шварцер, Бріггз, Келлі, Хангеланд, А. Хьюз, Касамі (Ендрю Джонсон, 88), Ден. Мерфі (Етуху, 67), Демпсі, Сідуелл, Д. Дафф (Дембеле, 67), Замора.

ДНІПРО: Лаштувка, Денисов, Чеберячко, В. Мандзюк, Жуліано (Олійник, 70), С. Кравченко, Д. Боатенг (Зозуля, 56), Кулаков, Ротань, Коноплянка, Калініч.

Попередження: Д. Дафф (65), Замора (68), Олійник (71)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" отримав три м'ячі від "Фулхема"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua