четвер, 23 серпня 2012 22:18

"Дніпро" не зміг втримати перемогу над "Слованом"

"Дніпро" і "Слован" зіграли внічию - 2:2 ФОТО: fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" в рамках першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи зіграв внічию з чеським "Слованом" - 2:2.

У Лібереці команда Хуанде Рамоса першою повела у рахунку. На 43-й хвилині після гольового пасу Алієва вихід один на один реалізував Коноплянка. На початку другого тайму "Дніпро" розвинув перевагу: на 48-й хвилині знову гольовим пасом відзначився Алієв, вдало асистувавши Матеусу.

На 62-й хвилині більярдний удар по виконанню вдався чеху Брежнаніку, а на 90-й хвилині Мазух порушив правила у своєму штрафному майданчику, і Ваха приніс господарям нічию - 2:2.

Ліга Європи

перший матч

Слован (Ліберець, Чехія) - Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - 2:2

Голи: Коноплянка, 43 (0:1); Матеус, 48 (0:2); Брежнанік, 62 (1:2); Ваха, 90 (2:2, пен).

Дніпро - Лаштувка, Стрініч, Чеберячко, Мазух, В. Мандзюк, Алієв (Одібе, 74), Жуліано, Ротань, Коноплянка (Олійник, 66), Зозуля, Матеус.

Попередження: Гадашчок, 65; Яну, 67 - Мазух, 89.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" не зміг втримати перемогу над "Слованом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua