неділя, 15 вересня 2019 10:27

"Динамо" зіграє з "Десною" після затяжної серії без перемог

"Динамо" зіграє з "Десною" після затяжної серії без перемог
Циганков забивав у попередніх матчах із "Десною"

У неділю, 15 вересня, відбудеться матч 7-го туру чемпіонату України між київським "Динамо" і чернігівської "Десною". Гра пройде в Києві на стадіоні "Олімпійський".

Пряма трансляція протистояння між київським і чернігівським колективами пройде на телеканалі "2+2".

Між собою команди провели всього 3 матчі. Всі вони відбулися в минулому сезоні і завершилися перемогами киян. У цих іграх столична команда забила 8 м'ячів, "Десна" відзначилася тільки одним результативним ударом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В другому таймі "Спартак" винесли вперед ногами" – 25 років легендарній перемозі

У турнірній таблиці чемпіонату України "Десна" посідає 3-е місце з 11 очками в активі. "Динамо" перебуває на п'ятому місці, набравши 8 очок і маючи матч в запасі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зіграє з "Десною" після затяжної серії без перемог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути