вівторок, 18 вересня 2012 23:49

"Динамо" зганьбилося у матчі з ПСЖ

Ібрагімович поклав початок розгрому "Динамо" ФОТО: Reuters

Київське "Динамо" програло французькому ПСЖ у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 1:4. Поєдинок пройшов у Парижі на стадіоні "Парк де Пренс".

У першому таймі господарі відзначилися тричі: голи на рахунку Златана Ібрагімовича, Тіаго Сілви та Алекса. Після перерви на гол Мігела Велозу відповів хавбек парижан Хав'єр Пасторе.

В іншому матчі групи загребське "Динамо" на рідному полі поступилося "Порту" - 0:2. У другому турі невдахи зіграють між собою у Києві, а португальський клуб прийме ПСЖ. Зустрічі пройдуть у середу, 3-го жовтня.

Ліга чемпіонів

Група А

ПСЖ Франція - Динамо Київ Україна 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 19, пенальті Ібрагімович, 2:0 - 29 Сілва, 3:0 - 33 Алекс, 3:1 - 87 Велозу, 4:1 - 90 Пасторе.

ПСЖ: Сірігу, Жалле, Алекс, Сілва (З. Камара, 81), Максвелл, Верратті, Шантом, Матюіді, Менез (Нене, 77), Пасторе, Ібрагімович (Лавессі, 73).

Динамо Київ: Коваль, Даніло, Хачеріді, Михалик (Бетао, 46), Тайво, Гармаш (Вукоєвич, 53), Велозу, Кранчар (Гусєв, 77), Ярмоленко, Раффаеле, Ідейє.

Попередження: Нене (89).

Динамо Загреб Хорватія - Порту Португалія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 41 Лучо, 0:2 - 90 Дефур.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зганьбилося у матчі з ПСЖ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua