четвер, 25 жовтня 2018 21:04

"Динамо" здолало "Ренн", "Ворскла" обіграла "Карабах"
5

Київське "Динамо" в 3 турі групового етапу Ліги Європи зустрінеться на виїзді з французьким "Ренном". Початок - о 22:00.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію гри.

У матчі іншого представника України "Ворскли" з "Карабахом" рахунок після першого тайму нічийний - 0:0.

Зустріч "Ренн" - "Динамо" обслуговуватиме бригада арбітрів з Угорщини на чолі з 39-річним Томашем Богнаром. Йому допомагатимуть: Балаж Бузаш і Петер Кобори. 4-й арбітр - Теодорос Георгіу. Додаткові асистенти: Адам Фаркаш і Петер Солімоші.

Суддівський спостерігач: Маріан Ружбанскі зі Словаччини. Делагати УЄФА: Мирослав Рижков з Польщі.

ГОООООЛЛЛЛЛ 0:1! "Ворскла" успішно розпочала другий тайм: на 48 хв. відзначився Кулач - з його нескладним ударом не впорався голкіпер "Карабаха".

Стартові склади "Ренна" і "Динамо":

"Ренн": Діалло, Да Сілва, Юханссон, Сарр, Греньє, Ньянг, Бенсебаіні, Андре, дель Кастільо, Желен, Траоре

Запасні: Коубек, Леа Силікі, Поа, Буріго, Зеффан, Мешер, Бен-Арфа

"Динамо": Бойко, Кадар, Кендзьора, Шепелєв, Морозюк, Миколенко, Сідклей, Гармаш, Бурда, Буяльський, Вербич

Запасні: Бущан, Супряга, Дуелунд, Че Че, Андрієвський, Піваріч, Сидорчук

Кінець матчу "Карабах" - "Ворскла": полтавці здобули мінімальну перемогу над суперником - 1:0!

Перший тайм поєдинка "Ренн" - "Динамо":

1' Момент у "Ренна: після подачі кутового Жален виграв верхову боротьбу і з вигідної позиції пробив повз ворота.

2' Поперечина! Морозюк пробив з лінії воротарської - господарів врятував каркас воріт.

8' Після єдиноборства з Бурдою Ньянг пробував заробити пенальті - арбітр продовжив гру.

12' Рефері показав першу жовту картку в матчі - Миколенко заробив попередження за фол проти Сарра.

14' Буяльський пробив з меж штрафного після передачі Сідклея, удар вийшов невдалим і м'яч оминув ворота.

21' ГООООЛЛЛЛ - 0:1! Чудовий удар вийшов у Кендзьори - м'яч залетів під поперечину.

Автор: Артем Галкін

Фанати "Ренна" влаштували грандіозний перфоманс на трибунах, передає з Франції кореспондент Gazeta.ua Артем Галкін.

25' Другий "гірчичник" заробили кияни - цього разу попередження в пасиві Гармаша.
26' Господарі виконали небезпечний штрафний з лівого флангу, який допомогли нейтралізувати Бурда і Бойко.
29' Гармаш бурхливо відреагував на фол в центрі поля, активно висловивши невдоволення супернику. Арбітр не нагородив динамівця другим попередженням за зайві емоції.
36' Шепелєв заробив штрафний метрах в 30 від воріт - підступний навіс Андре розгадав Бойко і забрав м'яч.
38' Третю жовту картку заробили українці - арбітр покарав Шепелєва.
40' Гол - 1:1: після удару зі штрафного з-за меж штрафного у виконанні Греньє Бойко не зреагував на удар.

Перерва
Другий тайм
48' Траоре перехопив м'яч після невдалого пасу Гармаша, наблизився до воріт і пробив низом - повз ворота.
51' Дель Кастільо пробив з-за меж штрафного з-під Бульського - вище воріт.
52' Перше попередження у "Ренна": Сарр отримав жовту картку.
53' Морозюк зі штрафного з лівого флангу хитро закрутив м'яч у дальній кут - не вистачило влучності.
58' Момент у "Ренна": Сарр на правому фланзі обіграв трьох гравців "Динамо", віддав пас у штрафний на хід партнеру, який з убивчої позиції влучив у Кендзьору.
60' Греньє виграв боротьбу за м'яч у Миколенка і пробив з розвороту - не влучно.
61' Заміна у "Ренна": замість дель Кастільо вийшов Буріго.
63' Арбітри не зафіксували офсайд, Сарр виходив віч-на віч з голкіпером - Бурда в останній момент вибив м'яч на кутовий.
68' Заміна у "Динамо": замість Гармаша вийшов Сидорчук.
69' Французи організували небезпечну атаку, м'яч потрапив до Бенсебайні, який пробив невдало з кута штрафного "Динамо".
70' Арбітр показав себе непрофесійно, зупинивши перспективну атаку "Динамо" - зробив це, аби дати попередження да Сільві. Міг це спокійно зробити пізніше.

74' Заміна у "Ренна": замість Ньянга вийшов бен Арфа.

74' Заміна у "Динамо": замість Вербича вийшов Супряга.

75' Миколенко зважився на удар з дальньої дистанції - неточно.
79' Греньє зі штрафного метрів з 35 пробив по центру - Бойко не без проблем впорався з цим ударом.
80' Заміна у "Динамо": замість Морозюка вийшов Че Че. Микола отримав розсічення брови і через це не зміг продовжити гру.

81' Сарр пробив з розвороту, м'яч у штрафному потрапив у притиснуту руку Миколенка, арбітр не зреагував на момент.
84' Червону картку отримав Шепелєв. Динамівець заробив другу жовту за фол в центрі поля.
86' Бен Арфа завдав небезпечного удару - Бойко зіграв надійно.
89' ГООООООЛЛЛЛЛ - 1:2! Буяльський елегантно перекинув голкіпера і вивів "Динамо" вперед. Голева передача в активі Че Че.
90' Заміна у "Ренна": Леа силіку вийшов замість Юханссона.

90+1' "Гірчичник" заробив Буяльський ще й жовту отримав за порушення правил в центрі поля.

90+3 'Андре не переправив м'яч у сітку з близької відстані.

90+4' Траоре випередив Сідклея і пробив метрів з 20 - вище воріт.
90+6' Сидорчук невдало вибив м'яч на кутовий - у цьому моменті чудово зіграв Бойко, який блискуче зіграв на виході.