четвер, 07 грудня 2017 22:45

"Динамо" зайняло перше місце у групі Ліги Європи

Мораес відзначився хет-триком у ворота "Партизана"

Сьогодні "Динамо" обіграло "Партизан" (4:1) у 6-му турі групи Ліги Європи і посіло перше місце.

Захисник "Динамо" Микола Морозюк відкрив рахунок вже на 6-й хвилині матчу. На 28-й хвилині Мораес забив другий м'яч киян, а потім зробив дубль вже через три хвилини. Два асисти на рахунку Морозюка.

У доданий до першого тайму час Евтович відіграв один гол з пенальті, який призначили після фолу все того ж Морозюка.

На 77-й хвилині Мораес оформив хет-рик, забивши з пенальті.

"Динамо" раніше вже вийшло в плей-оф Ліги Європи, але для того, щоб посісти перше місце в групі, киянам сьогодні потрібно було хоча б не програти.

Динамо Україна - Партизан Сербія 4:1 (3:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 6 Морозюк, 2:0 - 28 Мораес, 3:0 - 31 Мораес, 3:1 - 45, пенальті Евтович, 4:1 - 77, пенальті Мораес.

Динамо - Бущан, Кадар, Хачеріді, Піварич, Морозюк, Циганков (Гонсалес, 83), Буяльський (Гармаш, 66), Шапаренко (Бесєдін, 77), Шепелєв, Кендзьора, Мораес.

В іншому матчі дня "Зоря" приймає "Атлетик" з Більбао. Наш сайт веде текстову онлайн-трансляцію.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зайняло перше місце у групі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua