неділя, 10 квітня 2011 11:34

"Динамо" Вороніна мінімально обіграло "Кубань"

Московський клуб "Динамо" обіграв краснодарську "Кубань" у матчі 4-го туру чемпіонату Росії з футболу, який відбувся в суботу, 9 квітня, на стадіоні в Хімках. Зустріч закінчилася з рахунком 1:0. Автором голу став Ігор Семшов. Українець Андрій Воронін вийшов на заміну у другому таймі.

Також 9 квітня в домашньому матчі "Краснодар " обіграв пермський клуб "Амкар"- зустріч закінчилася з рахунком 1:0. Гол у ворота перм'яків на 68-ій хвилині матчу забив Неманья Тубіч.

Крім того, 9 квітня "Крилья Совєтов" з Самари здобули перемогу над московським "Локомотивом". Зустріч відбулася на домашньому стадіоні самарської команди і завершилася з рахунком 1:0. Гол у ворота суперника забив Ненад Джорджевич.

10 квітня в Санкт-Петербурзі відбудеться центральна гра 4-го туру чемпіонату Росії з футболу - зустріч ЦСКА і "Зеніту".

Станом на 9 квітня в чемпіонаті Росії лідирує "Краснодар" (8 очок), на другій сходинці розташувався "Зеніт" (7 очок). У "Волги", "Рубіна", "Кубані" і "Динамо"по 6 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Вороніна мінімально обіграло "Кубань"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua