четвер, 15 грудня 2011 15:17

"Динамо" влаштувало драматичне прощання зі стадіоном Лобановського
14

Шість забитих голів та два вилучення — київське "Динамо" та ізраїльський "Маккабі" (Тель-Авів) влаштували гостросюжетний трилер на двох. Мабуть, ніхто не думав, що прощання зі стадіоном імені Валерія Лобановського, а за одно і з Лігою Європи, вийде таким драматичним. Ще й турецький "Бешикташ" та англійський "Сток Сіті" не давали спокою у паралельному матчі.

Саме від результату цього, а також київського поєдинків вирішувалася доля місця у плей-офф Ліги Європи. Англійці вже гарантували собі участь в 1/16 фіналу турніру. Якби "Динамо" перемогло "Маккабі" з рахунком 4:0, а "Бешикташ" програв "Сток Сіті", завтра б кияни чекали на результати жеребкування єврокубка.

Натомість - третє місце у групі і прощання з євроматчами до наступного сезону.

А починалося все навіть дуже казково — у першому таймі кияни забили два голи. Відзначилися Леандро Алмейда (за іншими даними — автогол Шерана Йєйні) та Олег Гусєв. "Сток" вів у рахунку в поєдинку з "Бешикташем".

Після перерви надія на диво змінилася шоком. До 60-ї хвилини "Динамо" втратило двох гравців — червоні картки отримали той же Алмейда (фол останньої надії) та Євген Хачеріді (неспортивна поведінка). Женя накинувся на капітана "Маккабі" Йєйні, нижчого на голову, і почав його душити. Визволяти Шерана з міцних обіймів Хачеріді кинулися і чужі, і свої. В епіцентр подій збіглися ледь не всі футболісти обох команд.

Вердикт судді — червона картка Євгену та "гірчичник" - Йєйні.

У меншості господарі пропустили три м'ячі — по голу забили Веред, Атар та Даббур. А крапку поставив капітан "Динамо" Гусєв — 3:3. На табло стадіону відразу повідомили, що у Стамбулі "Бешикташ" перемагає "Сток Сіті" - 3:1.

Кияни мали шанси на перемогу у матчі, але гол господарів не зарахували через оффсайд.

Після фінального свистка деякі футболісти "Динамо" попрямували до фан-сектора. Гусєв, Нінкович, Гармаш та Мілевський дякували фанатам за підтримку. Гравці розгорнули плакат "Дякуємо за вірність". Наступний матч киян відбудеться вже на НСК "Олімпійський".

На прощальний матч зі стадіоном "Динамо" прийшли близько шести тисяч глядачів. Вміщує він на 10 тисяч більше.

Чого тільки не робили вболівальники під час поєдинку - у відчаї заламували собі руки, курили сигарету за сигаретою, підстрибували на місці, хапалися за голову, пересідали та інші сидіння. Нервова напруга на трибунах била всі рекорди.

"Я сяду на дієту, тільки забийте", - сказала у відчаї і так худенька дівчина.

Чоловіки висловлювалися категоричніше. Їх слова здебільшого адресувалися футболістам і наставнику киян Юрію Сьоміну.

Після "Маккабі" динамівці пішли у відпустку. Після свят "Динамо" проведе два збори в Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" влаштувало драматичне прощання зі стадіоном Лобановського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua