середа, 14 грудня 2011 22:14

"Динамо" зіграло внічию з "Маккабі" і попрощалося з Лігою Європи

Київське "Динамо" у матчі шостого туру групового турніру Ліги Європи зіграло внічию з з ізраїльським "Маккабі" з рахунком 3:3 і завершило турнір на третьому місці в групі E.

Початок матчу видався багатообіцяючим для київської команди, вже до 17-й хвилині поєдинку віце-чемпіони України вели в рахунку в два м'ячі. На 11-й хвилині Алієв навісив зі штрафного, а Алмейда головою переправив м'яч у сітку воріт "Маккабі", через п'ять хвилин Гусєв скористався точним пасом Бетао з лівого флангу і засмутив воротаря гостей.

Але у другому таймі надії "Динамо" на вихід з групового турніру у плей-офф поховали вилучення двох центральних захисників - Алмейди та Хачеріді. Бразильського захисника вигнали з поля за фол останньої надії, а Хачеріді побачив перед собою червоне світло після сутички з футболістом суперника.

Два вилучення обернулися для киян трьома голами "Маккабі" - Вереда, Атара і Даббура, проте Гусєву на 80-й хвилині вдалося врятувати свою команду від поразки в цьому матчі.

У паралельній зустрічі турецький "Бешикташ" на своєму полі здобув вольову перемогу над англійським "Сток Сіті" з рахунком 3:1.

На гол Фуллера в першому таймі турецький клуб відповів точними ударами Фернандеса з пенальті, Пектемека і Еду в другому.

Таким чином, в 1/16 фіналу Ліги Європи за підсумками групового турніру пройшли "Сток Сіті" і "Бешикташ".

Ліга Європи. Група E

6-й тур

"Динамо" (Київ, Україна) - "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) - 3:3

Голи: Алмейда, 12 (1:0), Гусєв, 17 (2:0), Веред, 49 (2:1), Атар, 62 (2:2), Даббур, 75 (2:3), Гусєв, 80 (3:3)

Вилучення: Алмейда, 47 ("Д"), Хачеріді, 56 ("Д")

"Бешикташ" (Стамбул, Туреччина) - "Сток Сіті" (Сток, Англія) - 3:1

Голи: Фуллер, 29 (0:1), Фернандес, 59, пен (1:1), Пектемек, 74 (2:1), Еду, 83 (3:1)

Турнірне становище: 1. - "Бешикташ" - 12, 2. - "Сток Сіті" - 11, 3. - "Динамо" - 7, 4. - "Маккабі" - 2

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зіграло внічию з "Маккабі" і попрощалося з Лігою Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua