четвер, 18 серпня 2011 21:58

"Динамо" вимучило перемогу над "Літексом"

Київське "Динамо" в рамках першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи на виїзді переграло болгарський "Літекс" з рахунком 2:1.

Вже на сьомій хвилині матчу підопічні Юрія Сьоміна зуміли заробити пенальті завдяки активним діям Попова на фланзі і Мілевського в штрафному майданчику суперників. 11-метровий удар точно реалізував Мілош Нінкович.

Однак господарі поля відповіли своїм голом вже через шість хвилин: відмінний "постріл" з 18-ти метрів у дальню дев'ятку воріт Шовковського вдався Яневу.

Перемогу українському гранду в Болгарії приніс зірковий нігерійський новачок "Динамо" Браун Ідейє, який на 77-й хвилині відгукнувся на навісну передачу Єрьоменка і переправив м'яч у ворота, пише "Чемпионат.com".

Ліга Європи

4-й раунд

Перші матчі

Літекс Болгарія - Динамо К Україна - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Нінкович (7, пенальті), 1:1 - Янев (13), 1:2 - Ідейє (77).

ЛІТЕКС: Вінісіус, Занев, Онанга (Ніколов, 60), Жоссе (Г. Міланов, 68), Янев, Том, Мірасема, Кодо (Тодоров, 70), І. Міланов, Цвєтков, Бодуров.

ДИНАМО К: Шовковський, Попов, Бетао, Даніло, Вукоєвич, Нінкович (Лукман, 60), Єрьоменко, Юссуф, Ідейє, Мілевський (Гармаш, 90), Ярмоленко (Алієв, 78).

Попередження: Вінісіус (7), Занев (10), Попов (30), Єрьоменко (42), Янев (71), Бодуров (84).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вимучило перемогу над "Літексом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua