субота, 10 листопада 2012 18:20

"Динамо" в Запоріжжі забило "Металургу" п'ять м'ячів

Команда Віталія Кварцяного не знайшла контраргументів проти "Динамо". Фото: sport-express.ua

На полі "Славутич-Арени" в Запоріжжі завершилася зустріч місцевого "Металурга" і київського "Динамо" в рамках 15-го туру прем'єр-ліги України. Команда Віталія Кварцяного поступилася віце-чемпіонам країни з рахунком 0:5.

У першому таймі суперники показали рівну гру, а в останній атаці першої половини динамівці вийшли вперед - рахунок відкрив Мігел Велозу точним ударом з-за меж штрафного майданчика. Відразу після перерви Денис Гармаш подвоїв перевагу киян, свою неспроможність оборона "Металурга" продемонструвала і в епізоді з третім голом "Динамо" на 64-й хвилині, автором якого став Браун Ідейе.

Через десять хвилин нігерієць оформив дубль, а незадовго до закінчення основного часу Ярмоленко встановив остаточний результат, зігравши в стінку все з тим же Ідейе.

Відзначимо, "Металург" не може забити з 16 вересня, тоді запорожці провели гол у ворота "Говерли" у дев'ятому турі прем'єр-ліги.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 15-й тур.

Металург З (Запоріжжя) - Динамо К (Київ) - 0:5

Голи: Велозу, 45 (0:1); Гармаш, 51 (0:2); Ідейе, 64 (0:3); Ідейе, 74 (0:4); Ярмоленко, 87 (0:5).

Попередження: Мохамед, 45 +1; Опанасенко, 90 +3 - немає

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" в Запоріжжі забило "Металургу" п'ять м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua