пʼятниця, 04 грудня 2015 21:19

"Динамо" в "гостьовому" матчі порвало на шматки "Металург"

Олег Гусєв двічі розписався у воротах "Металурга". Фото: sport-xl.net

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу в матчі 12-го туру чемпіонату України в Лізі Парі-Матч. Команда Сергія Реброва в номінально гостьовій грі на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського з рахунком 6:0 розбила запорізький "Металург", подальше існування якого зараз під великим питанням.

У цьому поєдинку все стало ясно вже до середини першого тайму. Вже на 8-й хвилині лідер киян Андрій Ярмоленко відкрив рахунок після подачі кутового. А ще через 15 хвилин свій дебютний м'яч за "Динамо" провів сербський захисник Радосав Петрович.

У другій половині зустрічі підопічні Реброва продовжили побиття суперника. На другій хвилині тайму Денис Гармаш зробив рахунок розгромним, а потім відзначився Лукаш Теодорчик. Добив запорізьких "козаків" за кілька хвилин до фінального свистка двома точними ударами Олег Гусєв.

Таким чином, у турнірній таблиці "Динамо" зрівнялося за очками з зимовим чемпіоном "Шахтарем".

Ліга Парі-Матч. 12 тур

МЕТАЛУРГ Запоріжжя - ДИНАМО Київ - 0:6

Голи: Ярмоленко 8 "- 0: 1, Петрович 22" - 0: 2, Гармаш 48 "- 0: 3, Теодорчик 62" - 0: 4, Гусєв 87 "(пенальті) - 0: 5, Гусєв 90" - 0 : 6

"Металург": Шеремета, Кузнєцов (Іздебський 71 '), Кулініч, Гапончук, Ключик, Демченко, Ігнатенко, Корнєв, Орелесі, Татарков (Стефурак 82'), Ковалевський (Ігнатьєв 46 ')

"Динамо": Шовковський, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Петрович, Морозюк, Сидорчук, Гармаш, Теодорчик (Кравець 66 '), Ярмоленко (Гусєв 46'), Гонсалес (Юнес Беланда 46 ')

Попередження: Демченко 20 ", Корнєв 45", Гапончук 79 "- Петрович 56 '

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" в "гостьовому" матчі порвало на шматки "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua