понеділок, 16 травня 2011 10:38

"Динамо" розгромило "Волинь", "Шахтар" зіграв унічию з "Ворсклою" - результати 29-го туру УПЛ

Передостанній, 29-й, тур української першості позначився запеклими баталіями аутсайдерів, черговими перемогами претендентів на бронзу та голами Артема Мілевського.

Іще однією особливістю туру став гольовий сплеск українських футболістів. Серед тих, хто за результативністю "в одні ворота" переграв легіонерів, вистачає гравців національної та молодіжної збірних країни, а також кандидатів до обох команд.

Найбільше голів забито в Києві, де "Динамо" розгромило "Волинь" - 5:1. У складі віце-чемпіона гольовими дублями ще до перерви відзначилися Мілевський і Кравець, причому для першого з Артемів ці голи стали дебютними у весняній частині сезону, відколи біло-синіх очолив Юрій Сьомін.

Відкрив свій гольовий актив у першій команді після повернення до неї також Олександр Алієв, скориставшись передачею Кравця. А гол лучан, проведений уже в компенсований час, записали на... голкіпера "Динамо" Максима Коваля - м'яч після удару Олега Герасим'юка влучив у стійку, потім у воротаря, вже від нього залетівши в сітку.

Наразі третя команда чемпіонату - "Металіст" - без особливих ускладнень розібралася вдома з "Іллічівцем" - 3:0. У кожному з таймів по голу провів форвард збірної України Денис Олійник, а до великого рахунок довів іще один нападник національної команди Марко Девич.

На цьому тлі куди більш важкою виглядала перемога "Дніпра" над "Арсеналом". Єдиний м'яч, котрий і виявився переможним, провів на шостій хвилині Сергій Назаренко.

Дніпряни продовжують відставати від харків'ян на одне очко - доля бронзи вирішиться в останньому турі, коли перші зіграють у Донецьку з "Шахтарем", а другі гостюватимуть у київської "Оболоні".

"Іллічівець", поступившись у Харкові, ще на крок наблизився до пониження в класі. Маріупольці посідають друге місце з кінця, набравши 26 пунктів, і в 30-му турі приймають "Динамо". Щоправда, їхні конкуренти - "Кривбас" (29 очок)і "Севастополь" (27) - у неділю також поступилися. Криворіжці вдома програли "Зорі" (0:2), котра цим успіхом позбавила себе від подальших хвилювань і ще принаймні рік гратиме у Прем'єр-лізі. Кримчан же образив запорізький "Металург" (1:0), котрий уже розпрощався з елітою.

За севастопольців поквиталася "Таврія", обігравши "Оболонь" - 3:1. На голи Максима Фещука (2) і Руслана Платона кияни відповіли лише влучним ударом Владислава Лупашка. Сімферопольці ведуть боротьбу за шосте єврокубкове місце з "Ворсклою" та донецьким "Металургом". Полтавці напередодні зіграли внічию з "Шахтарем" (1:1), а донбасівці в неділю розгромили "Карпати" — 4:1.

Долю матчу вирішив швидкий "дуплет" Джордже Лазича, котрий відзначився на 67-й і 69-й хвилинах. Іще за дві хвилини львів'ян засмутив Рікардо Рібейро Фернандеш, а невдовзі В'ячеслав Чечер провів і четвертий гол, на який відповів Ігор Худоб'як.

У суботу чинний чемпіон України донецький "Шахтар" на виїзді розійшовся миром з полтавською "Ворсклою" (1:1), що є одним з претендентів на путівку до Ліги Європи, пише УЄФА.

29-й тур

Ворскла - Шахтар - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Віценець (17), 1:1 - Янузі (45).

ШАХТАР: П'ятов, Рац, Кучер, Чижов, Кобін, Гай (Фернандіньо, 62), Степаненко, Віценець, Алекс Тейшейра, Коста (Бруно Ренан, 73), Морено (Мхітарян, 62).

Металург З - ФК Севастополь - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Нестеров (29).

Металіст - Іллічівець - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Олійник (36), 2:0 - Олійник (70), 3:0 - Девіч (76).

МЕТАЛІСТ: Дішленкович, Пшеничних, Обрадовіч, Березовчук, Вільягра, Олійник (Ткачов, 79), Едмар, Клейтон Шав'єр, Тайсон (Шелаєв, 85), Крістальдо (Валяєв, 61), Девіч.

Дніпро - Арсенал - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Назаренко (6).

ДНІПРО: Лаштувка, Чеберячко, Інкум, В. Мандзюк, Денисов (Феррейра, 88), Жуліано де Паула, С. Кравченко, Ротань, Назаренко (Бабенко, 86), Шахов (Льопа, 71), Гладкий.

Таврія - Оболонь - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Фещук (30), 2:0 - Платон (46), 2:1 - Лупашко (59), 3:1 - Фещук (62).

Вилучення: Салай, 66 (Оболонь).

Металург Д - Карпати - 4:1 (0:0, 4:1)

Голи: 1:0 - Лазіч (67), 2:0 - Лазіч (69), 3:0 - Рібейро Фернандеш (71), 4:0 - Чечер (82), 4:1 - Худоб'як (90).

Динамо К - Волинь - 5:1 (4:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Мілевський (3), 2:0 - Кравець (11), 3:0 - Мілевський (26), 4:0 - Кравець (39), 5:0 - Алієв (58), 5:1 - Коваль (90, автогол).

ДИНАМО К: Коваль, Бетао, Ель-Каддурі, Хачеріді, Даніло (Несмачний, 46), Алієв, Єрьоменко, Мілевський (Калитвинцев, 73), Кравець, Зозуля, Ярмоленко (Гармаш, 46).

Кривбас - Зоря - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Полянський (27), 0:2 - Хомченовський (84).

Бомбардири: Селезньов ("Дніпро") - 17, Девіч ("Металіст") - 13, Ідахор ("Таврія"), Олійник ("Металіст") - 12, Ярмоленко ("Динамо" К) - 11.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Волинь", "Шахтар" зіграв унічию з "Ворсклою" - результати 29-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua