понеділок, 26 березня 2012 10:46

"Динамо" випереджає "Шахтар" на три очки: результати 24-го туру УПЛ

Київське "Динамо", яке лідирує в чемпіонаті України з футболу, продовжує тримати донецький "Шахтар" на відстані трьох очок.

У неділю динамівці обіграли в Маріуполі "Іллічівець" з рахунком 1:0. На 38-й хвилині після навісної передачі в штрафний майданчик Браун Ідейє точно пробив головою.

"Динамо" здобуло восьму поспіль перемогу в чемпіонаті і не пропускає голи вже в семи іграх поспіль.

"Шахтар" свій матч провів ще в п'ятницю, обігравши в Луцьку "Волинь" з рахунком 2:1. У першому таймі на гол донецького бразильця Луїса Адріано точним ударом відповів Сергій Пилипчук. А наприкінці матчу у ворота господарів було призначено пенальті, яке реалізував той же Луїс Адріано.

"Металіст", якого в четвер чекає перший чвертьфінальний матч Ліги Європи проти португальського "Спортинга", програв у суботу в Києві столичному "Арсеналу" з рахунком 2:4. На дубль нападника "канонірів" Олександра Ковпака харків'яни відповіли голами аргентинця Бланко і бразильця Клейтона Шав'єра з пенальті, але наприкінці матчу "Арсеналу" вдалося забити ще двічі зусиллями грузинського легіонера Олександра Кобахідзе і румуна Георге Флореску.

Після 24-х турів на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату йде київське "Динамо", набравши 64 очки. На три пункти менше у "Шахтаря" (61 очко) і на десять - у "Металіста" (54). "Дніпро", яке йде четвертим, відстає від третього місця на 16 очок, маючи в своєму активі 38 балів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Чемпіонат України

24-й тур

Карпати - Олександрія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Перес (68), 1:1 - Довгий (90).

Іллічівець - Динамо Київ - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Ідейє (38).

Чорноморець - Ворскла - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Лео Матос (8), 1:1 - Селін (50), 2:1 - Бакай (76).

Кривбас - Таврія - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Фещук (19), 0:2 - Любічич (86), 0:3 - Калиниченко (89).

Вилучення: Лобжанідзе, 58 (Кривбас).

Арсенал К - Металіст - 4:2 (1:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Ковпак (34), 2:0 - Ковпак (49), 2:1 - Себа Бланко (74), 2:2 - Клейтон (78, пенальті), 3:2 - Кобахідзе (84), 4:2 - Флореску (86).

Дніпро - Зоря - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Ротань (45), 2:0 - Ігнятієвич (71, автогол), 2:1 - Галюза (83), 3:1 - Олійник (90).

Металург Донецьк - Оболонь - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Корнєв (25, автогол), 2:0 - Зе Соарес (56).

Волинь - Шахтар - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Луїс Адріано (25), 1:1 - Пилипчук (39), 1:2 - Луіс Адріано (88, пенальті).

Вилучення: Кучер, 60 (Шахтар), Герасим'юк, 90 (Волинь).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" випереджає "Шахтар" на три очки: результати 24-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua