понеділок, 26 березня 2012 08:25

"Олександрія" на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі з "Карпатами"

Лукас Перес забив гол у складі "Карпат" ФОТО:fckarpaty.lviv.ua

Львівські "Карпати" зіграли внічию з "Олександрією" у матчі 24-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 1:1.

"Карпати" забили гол в середині другого тайму. Іспанський нападник львівської команди Лукас поборовся із захисником у штрафному майданчику "Олександрії" і точно пробив лівою ногою в дальню дев'ятку воріт суперника.

Однак перед самим фінальним свистком команді Леоніда Буряка вдалося уникнути поразки. Футболіст "Олександрії" Довгий відгукнувся на навіс і пробив поряд зі штангою, а воротар "Карпат" Тлумак не врятував свою команду від втрати очок, повідомляє Чемпионат.com.

Чемпіонат України

24-й тур

Карпати - Олександрія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Перес (68), 1:1 - Довгий (90).

КАРПАТИ: Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Ощипко (Балажиц, 12), Болохан, Ткачук, Даушвілі, Перес, Ксьонз (Кінк, 63), Кас'ян, Мартинюк (Ерік, 46).

ОЛЕКСАНДРІЯ: Паньків, Генев, Запорожан (Салхі, 59), Сидоренко (Гавриш, 73), Довгий, Гітченко, Протич, Сахневич, Любеновіч, Старенький, Макрієв (Баришич, 52).

Попередження: Балажиц (50), Баришич (58), Салхі (85).

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі з "Карпатами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua