середа, 03 листопада 2021 00:18

"Динамо" не готове до Ліги чемпіонів

Ансу Фаті став злим генієм "Динамо". Фото: Reuters

Київське "Динамо" зазнало третьої поразки в нинішній лізі чемпіонів. Кияни вдома мінімально програли "Барселоні" – 0:1. Могильником "Динамо" став Ансу Фаті. Він забив на 70 хвилині.

Динамівці непогано почали гру. Відчувалося, що критика після безвольного першого матчу не минула даремно. Однак єдину реальну нагоду відкрити рахунок втратив Карлос Де Пена.

У другому таймі гостріше діяли гості й таки дотиснули киян. Шапаренко переривав гострий простріл Мінгеси й зрізав м'яч точно на ногу Фаті. Той улупив під поперечку – 0:1.

Динамівці мали два шанси відігратися, але удар Циганкова парирував голкіпер, а Забарний не зумів влучити сильно по м'ячу з лінії воротарського майданчика.

Наступну гру "Динамо" зіграє вдома, 23 листопада проти "Баварії". Поки у киян 1 очко після 4 матчів і останнє місце в таблиці.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не готове до Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua