субота, 30 жовтня 2021 20:47

"Баварія" відзначилася черговим розгромом

Левандовський відзначився дублем. Фото: Reuters

У Берліні завершився матч 10 туру Бундесліги. "Уніон" приймав суперника київського "Динамо" в Лізі чемпіонів "Баварію". Матч закінчився з рахунком 5:2 на користь гостей.

Вже на 15-й хвилині Роберт Левандовський вивів свою команду вперед. Нападник реалізував пенальті. На 23-й хвилині Левандовський оформив дубль, забивши з гри. На 34-й хвилині Лерой Зане довів рахунок до великого.

Наприкінці першого тайму Ніко Гісельман відіграв один м'яч. Але вже на початку другого тайму Кінгслі Коман відновив відрив гостей. Далі команди обмінялися результативними атаками. В "Уніона" забив Юліан Рюерсон, а в "Баварії" - Томас Мюллер.

Мюнхенці набрали 25 очок, вони посідають 1-е місце у турнірній таблиці Бундесліги. "Уніон" знаходиться на 6-му місці, набравши 16 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" відзначилася черговим розгромом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua