субота, 30 жовтня 2021 17:17

"Реал" очолив таблицю чемпіонату Іспанії

Вінісіус відзначився дублем. Фото: Reuters

Сьогодні, 30 жовтня, на стадіоні "Мануель Мартінес Валеро" в Ельче в рамках 12-го туру іспанської Примери "Ельче" приймав суперника "Шахтаря" у Лізі чемпіонів мадридський "Реал". Гості здобули перемогу – 2:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 22-й хвилині відзначився нападник "вершкових" Вінісіус Жуніор, йому асистував Маріано Діас.

З 63-ї хвилини зустрічі господарі грали у меншості. Другу жовту картку отримав півзахисник Хосе Гутьєррес.

На 73-й хвилині Вінісіус Жуніор із передачі Луки Модрича забив свій другий гол у матчі.

На 86-й хвилині гри нападник "Ельче" Пере Мілья скоротив відставання у рахунку.

Після 11 зіграних турів в іспанській Примері "Реал" розташовується на 1-му місці в турнірній таблиці з 24 очками в активі. "Ельче" за 12 матчів набрав 10 очок, команда перебуває на 15-му місці в таблиці.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" очолив таблицю чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua